Haber
ES Elazığspor play-off çizgisinden uzaklaştı
![](https://merkez-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/es-elazigspor-play-off-cizgisinden-uzaklasti-j9MLtOhw.webp)
Üst üste iki maç kaybeden ES Elazığspor, TFF 3. Lig 1. Grup’ta play-off hattından uzaklaştı.
TFF 3. Lig 1. Grup’un 25. haftasında oynanan maçta Belediye Kütahyaspor’a 1-0 mağlup olan ES Elazığspor, play-off umutlarını büyük ölçüde kaybetti. Alaattin Tutas’ın teknik direktörlüğe getirilmesi ve üst üste 3 galibiyetle play-off’a umut bağlayan Bordo-Beyazlılar, bu yarışta son iki maçını kaybetti ve ağır sakatlık geçirdi. 30 puanla 11. sırada yer alan Entegre Solar Elazığspor’un play-off hattından 11, küme düşme hattından ise 5 puan farkı bulunuyor. Bordo-Beyazlılar, TFF 3. Lig 1. Grup 26. hafta maçında Edirnespor ile karşılaşacak. – ELAZIĞ